Kocası Kenan Doğulu’yu Öven Beren Saat’in Yapmacık Bakışları ve Çocuksu Konuşması İllallah Ettirdi

Kenan Doğulu ve Beren Saat’in yakın dostlarının yeni oyununda verdiği röportaj sosyal medya kullanıcılarının diline fena düştü! Beren Saat’in güzelliği övülürken, kocasını överken şekilden şekile girdiği anlar olay oldu. Detaylar ?

Kenan Doğulu ve Beren Saat 9 yıl önce dünyaevine girmiş, herkesi şaşırtan aşkın yıllar içerisinde sürekli inişli çıkışlı devam etmesi de dillere düşmüştü.

Şimdilerde beraber oldukça mutlu ve huzurlu gözüken çiftin evliliğinde her şey yolunda gibi duruyor! Öyle de olsun zaten, biz onların aşık hallerini görmeyi daha çok seviyoruz.

Şimdi gelelim Kenan Doğulu ve Beren Saat’i magazin gündemine taşıyan son olaya!

Beren Saat ve Kenan Doğulu geçtiğimiz saatlerde yönetmenliğini dostları Engin Hepileri’nin yaptığı, başrolünde de eşi Beyza Şekerci’nin oynadığı ‘Kim Bu Ben’ oyununun galasındaydı.

Müziğini Kenan Doğulu’nun yaptığı oyundan çıktıktan sonra röportaj veren Beren Saat’in kocasını överken şekilden şekile girdiği anlar olay oldu. Beren Saat, Kenan Doğulu’nun başarısından bahsederken adeta liseli genç kızlara döndü!

Buyurun önce olay röportaja bir bakalım! ?

1. Şimdi de yorumlara geçelim… Elbette Beren Saat’in yıllardır biraz olsun değişmeyen güzelliğine dikkat çekenler oldu ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. Ama asıl odak, Beren Saat’in “yapmacık” ve “çocuksu” bulunan tavırlarındaydı ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. ?

18. Siz ne diyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir