“İnanılmaz Boğa Görünüyor!” Popüler Analist 2 Altcoin İsmi Verdi!

Kripto para piyasası zor bir hafta geçiriyor. Boğalar yukarı yönlü bir ivme yakalayamadığı gibi ayılar da daha fazla güneye inemiyor. Belirsizliğin arttığı bu atmosferde geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, 3 ayda yüzde 245 yükselen Ethereum tabanlı bir altcoin projesinin Bitcoin karşısında ‘inanılmaz boğa’ göründüğünü söylüyor. Ayrıca analist, Türk kripto para yatırımcılarının sevdiği bir token’de pozisyon aldığını açıklıyor.

Bu altcoin grafiğinde inanılmaz derecede boğa yapısı var!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasanın önünde bir sis perdesi var. Lider kripto para Bitcoin, spot Bitcoin ETF onayından sonra bir türlü çekiş kazanamadı. Bununla birlikte lider altcoin Ethereum göreceli olarak daha iyi performans gösterdi. The Crypto Dog takma adlı popüler bir analist, Ethereum tabanlı Injective’den boğa sinyalleri aldığını söylüyor. Analist, sosyal medya platformu X’teki 750.500 takipçisine INJ/BTC işlem paritesi grafiğinde yükselişe geçtiğini söylüyor. Bu bağlamda analist, “İnanılmaz derecede yükseliş yapısı var.” diyor.

Kaynak: The Crypto Dog

Grafiğine bakıldığında, analist INJ/BTC’nin son günlerde iki önceki denemede başarısız olduktan sonra yakında önemli bir direnç seviyesini desteğe çevirebileceğini öne sürüyor. 16 Ekim’de INJ/BTC 0,0002737 BTC’den (7,80 dolar) kapandı. Şu anda yaklaşık %245’lik bir kazançla 0,0009446 BTC’de (40,75 dolar) duruyor. Analist ayrıca, Injective’in 30’ların yüksek ve 40’ların düşük aralığında bir konsolidasyon döneminden sonra bir kırılmanın eşiğinde olduğunu söylüyor. Bu doğrultuda The Crypto Dog, altcoin için şu açıklamayı yapıyor:

INJ bu hafta gelecek başka bir kazanan gibi görünüyor. Burada beklenenden daha uzun süredir konsolide oluyordu, ancak bu sadece bir zaman meselesi.

Kaynak: The Crypto Dog

CHZ pozisyonu aldım, düşüş trendini kırmaya hazır!”

Analist ayrıca taraftar token mekanı Chiliz’de (CHZ) trendin tersine dönmek üzere olduğunu tahmin ediyor. The Crypto Dog, “CHZ pozisyonu aldım. İki yıldır süren bu düşüş trendini kırmaya hazır görünüyor. Eğer kırarsa büyük kazançlar olacak Güçlü bir altcoin projesi. Benzersiz temellere sahip. Her zaman hayranı oldum. Gerçek dünya ile kriptoyu ilk birleştirenlerden biri.” diyor.

Kaynak: The Crypto Dog

Bu arada CHZ, son 24 saatte yaklaşık %4,16’lık kayıpla yazı sırasında 0,1044 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte altcoin, haftalık grafiğinde %39’un üzerinde artış gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir