İkiz bebeklerinden biri ameliyat olmuştu! ‘İbrahim Ayel’i bekliyoruz’

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çiftin oğulları, 22 Ocak’ta dünyaya geldi.

Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmadı. İkizlerden biri İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını aldı. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir oldu.

“BİRİNİN KALBİNDE SORUN VAR”

Dede İbrahim Tatlıses, bebeklerin doğumunun arından gün sevenlerini üzen bir haber verdi. X (Twitter) hesabından ikizlerden birinin kalbinde sorun olduğunu söyleyen 72 yaşındaki ‘İmparator’, torunu İbrahim Ayel’in ameliyat olduğunu açıkladı.

“HER ŞEYİ ANLATACAĞIM”

İkizlerinin durumu merak edilen Yasemin Şefkatli, konuyla ilgili ilk kez geçtiğimiz günlerde açıklama yaparak; “Günlerdir ne duyguların içinden geçiyorum, ben de anlamış değilim henüz. ‘Neden hiçbir şey paylaşmıyorsun?’ yazıyorsunuz, söz her şeyi anlatacağım… Burada da bir ailem var biliyorum, meraklanan, dua eden herkese teşekkürler. Dün bir operasyon geçirdi İbrahim Ayel, çok şükür şu an her şey yolunda gidiyor. Çok az kaldı onunla kavuşmamıza, öyle inanıyorum. Sinan Emir gayet sağlıklı. Bizi merak eden güzel kalplerinizden öpüyoruz” dedi.

“AYEL’İ BEKLİYORUZ”

Yasemin Şefkatli, son olarak 608 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden bebeği Sinan Emir ile paylaşım yaparak, şu mesajı yazdı:

Tünaydın. Emirkoyla Ayel’i bekliyoruz. Siz ne yapıyorsunuz?

Şefkatli’nin bu paylaşımı, ameliyat olan İbrahim Ayel’in kısa süre sonra eve geleceği şeklinde yorumlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir