Gazeteci Kavgası: Cüneyt Özdemir ile Erk Acarer Twitter’da Kapıştı

Almanya’da yaşayan gazeteci Erk Acarer ile son yıllarda YouTube üzerinde yaptığı yayınlarla dikkat çeken Cüneyt Özdemir, Twitter’da kavga etti.

Her şey, Cüneyt Özdemir’in yayınına eski Halkbank Genel Müdürü Hakan Atilla’yı çıkarınca başladı.

Erk Acarer, Cüneyt Özdemir’in paylaşımını alıntılayarak “Uzmanına sorduk diyorsunuz yani, güzel haber.” ifadelerini kullandı.

Cüneyt Özdemir ise Acarer’e yanıt olarak “Berbat bir adamsın. Gazeteceliğin de şaibeli…Yatacak yerin yok…” diye cevap verdi.

Erk Acarer ise yine alıntı yaptı ve ‘kötü bir şey demediğini’ ifade ederek “Sakin ol şampiyon” dedi.

Gece saatlerinde yaşanan bu tartışma sonrasında Cüneyt Özdemir ise sabah yeniden tartışmayı alevlendirerek, Erk Acarer’i blokladı.

“Hak etmediğin bir mağduriyeti yaşıyorsun ama bu senin mağduriyet yeleğini giyip bize gazetecilik dersi vereceğin anlamına gelmez. Türkiye’de de vasat bir gazeteciydin orada da aynı çizgini bozmadan devam ediyorsun. Bence alkolü azalt bak her seferinde gece birilerine bulaşıyorsun. Polemiklerle değil yaptığın haberlerle konuşulmayı dene…(bu en zoru anlıyorum) Madem benim gazeteciliğimi beğenmiyorsun dur seni benden kurtarayım. Block! Hadi yallah Berlin barlarına… Kitkat canavarı seni…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir